Certyfikaty Ministerstwa Finansów i wiele innych

 

W naszym biurze wiemy jak ważne jest śledzenie na bieżąco aktualnych przepisów i rozporządzeń. Bez tej wiedzy biuro nie mogłoby funkcjonować dlatego też, każdą wolną chwilę poświęcamy na aktualizowanie naszych wiadomości. Uczestniczymy w szkoleniach i sympozjach dotyczących zagadnień rachunkowości, obsługi programów księgowych jak również mamy dostęp do najświeższej bazy przepisów prawa podatkowego. Wszystko to gwarantuje nam, że posiadana przez nas wiedza jest aktualna, a Państwa rozliczenia są wykonane prawidłowo. Jesteśmy również członkiem stowarzyszenia SWBR, które daje nam wsparcie przy wyjątkowo skomplikowanych przypadkach.

 

Nasze biuro legitymuje się posiadaniem certyfikatu wydanego przez Ministerstwo Finansów o numerze 60412/2013. Ten certyfikat potwierdza osiągnięte przez nas kompetencje do wykonywania zawodu. Zdany egzamin przed państwową komisją i ciągłe podnoszenie naszych kwalifikacji to niewątpliwy atut naszego biura.

 

Ubezpieczenie OC

 

Nasze biuro posiada wykupioną polisę odpowiedzialności cywilnej. Dzięki tej polisie współpraca jest bezpieczna dla każdej ze stron.

Posiadamy certyfikat Ministerstwa Finansów nr 60412/2013

%

Wiedza zdobyta na szkoleniach

%

Ilość zadowolonych Klientów

Ilość wypitych kaw