Kadry i płace

Rozwijając firmę wcześniej czy później staniemy przed koniecznością zatrudnienia pracowników. Wiąże się to z dodatkowymi obowiązkami, jakie nakłada na nas kodeks pracy. Musimy również spełnić kilka dodatkowych wymogów, aby praca naszego przyszłego pracownika była bezpieczna dla obu stron. Instytucje państwowe są bardzo wymagające i rygorystycznie przestrzegają przepisów zatrudniania pracowników. Bardzo istotną sprawą jest więc zadbanie o to, aby dokumentacja dotycząca zatrudnienia była przeprowadzona w dokładny i profesjonalny sposób, z zachowaniem norm i procedur obowiązujących w tym zakresie. Do wyboru mamy dwie drogi postępowania. Pierwszą opcją, jaką możemy wybrać, jest zatrudnienie na etat osoby, która zajmie się całą procedurą, czyli tzw. kadrowca. Nie będzie to na pewno tanie rozwiązanie dla firm zatrudniających kilku pracowników. Może bowiem okazać się, że dodatkowy etat jest dla nas zbyt dużym obciążeniem finansowym. Zatrudnienie na etat osoby do zarządzania kadrą wiąże się również z koniecznością szkolenia takiej osoby. Ponieważ przepisy w naszym kraju często się zmieniają, aktualna wiedza jest niezbędna do prawidłowego wypełniania obowiązków. Drugim rozwiązaniem jest powierzenie wszystkich czynności zewnętrznej firmie. Każda z dróg ma swoje plusy i minusy. Jednak na pewno tańszą opcją jest powierzenie spraw kadr i płac naszym specjalistom. Nasze biuro rachunkowe z przyjemnością podejmie się takiego zadania.

Biuro Liberus mieści się w centrum Dąbrowy Górniczej i jest do Państwa dyspozycji od poniedziałku do piątku. Nasze usługi związane z kadrami i płacami to m.in. prawo pracy, obliczanie wynagrodzenia, zgłaszanie pracowników do ZUS, rozliczanie podatków za pracowników, jak również przygotowywanie procesów rekrutacyjnych.

Niezależnie jak duża jest Twoja firma – poprowadzimy za Ciebie całą dokumentację kadrowo-płacową. Nasi specjaliści posiadają niezbędną wiedzę, aby wywiązać się profesjonalnie z powierzonego zadania. Z naszej strony możemy zagwarantować terminowość wykonywanych przez nas obowiązków, jak również zachowanie najwyższych standardów pracy. Twoi pracownicy są u nas bezpieczni!

Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej o naszych usługach, zapraszamy do kontaktu z naszym przedstawicielem. Możesz to zrobić, korzystając z formularza dostępnego na naszej stronie lub telefonicznie. Żadne pytanie nie zostanie bez odpowiedzi. Zapraszamy Cię również do naszej siedziby, w której jesteś zawsze miłym gościem.